Filtr piaskowy przemyslowy

Wiele firm na własnym rynku bawi się projektowaniem, tworzeniem, montażem organizacji i budów odpylających i przemysłowych instalacji centralnego odkurzania. Przedsiębiorstwa ciągle rozszerzają produkcję o różne, coraz nowocześniejsze wyroby, takie jak filtry odpylające. Cieszy się tym przedsiębiorstwo projektowo-konstrukcyjne.  Sukcesem spółki są własne, dobrze zrobione konstrukcje filtrów pulsacyjnych, filtrów patronowych, filtrocyklonów i stanowiskowych oraz przemysłowych instalacji centralnego odpylania.

Piperinox

Z opinie na najlepsze kierownictwo, wszelkie decyzje dotyczące zaprojektowania nietypowych filtrów czy same wprowadzenia zmian konstrukcyjnych robione są bardzo łatwo, a ich skonstruowanie jest szybkie.

W ofercie objęte są wymiary filtrów w przygotowaniu standardowym. Możemy zamówić filtry w następującym układzie o młodszej bądź wyższej miary worków w rodzaju. W urządzeniach standardowych podziałka między osiami worków wynosi 200 mm. Na pragnienie użytkownika zapewne stanowić 250 mm.

Dla każdej instalacji odpylającej musimy osobno dopasować wzór i strukturę włókniny filtracyjnej oraz parametry filtracji i regeneracji. W zależności od temperatury ciała lotnego, wzorze i wartości pyłu, ilości pary wodnej, substancji kwasowych lub zasadowych musimy dobrać odpowiedni rodzaj filcu igłowanego. Worki potrafią stanowić wyprodukowane z różnych sposobów filcu igłowanego (poliester, poliamid, poliakrylonitryl, Dralon T, Ryton, Nomex, Teflon itd.) z różnorodnymi sposobami obróbek. Dopasowania tego działa inwestor lub projektant instalacji odpylającej. Firmy udzielają wszelkich wiedzy w zestawie materiału filtracyjnego i parametrów filtracji i regeneracji.

Filtration of dust, to filtry które mogą posiadać szafki sterownicze z nowymi sposobami zarządzania zaworami przedmuchowymi: ze sterowaniem czasowym, w jakiej potrafimy ustawić okres bycia impulsu oraz częstość regeneracji, ze prowadzeniem, w którym kładzie się okres trwania impulsu, dwie częstotliwości regeneracji oraz zewnętrzną i niską granicę oporów przepływu, programowalny na sterowniku, w jakim wznosi się parametry regeneracji.

Filtry mogą stanowić wyposażone w przeciwne wymiary otworów wlotowych i wylotowych.